Restauracja
Restauracja Zajazdu pod Groniami w Ustroniu to wspaniałay smak tradycji, kunszt domowych potraw, zapach przyjemności oraz pewność serdecznej gościnności.
Nasza restauracja to spokojne miejsce o niezwykle rodzinnej atmosferze która idealnie sprzyja romantycznym kolacjom, spotkaniom firmowym czy przyjęciom w rodzinnej scenerii w towarzystwie aromatycznych dań domowej kuchni podanych z elegancją by cieszyć nie tylko smakiem ale również estetyką.
Nasze Menu
Naszym Gościom oferujemy dania kuchni polskiej, europejskiej i regionalnej. Podstawę naszego menu stanowią dania oparte o tradycyjne rodzinne przepisy wzbogacane o nowe potrawy ku rozkoszy podniebienia, oto niektóre z nich:
Polędwiczki Wieprzowe
ze Śliwkami
Bryzol Wołowy
na grzance z ananasem
Kotlet po Cygańsku Kotlet po Szwajcarsku
Gulasz Wołowy Placek po Węgiersku
Golonko Wieprzowe Medaliony Cielęce
Kotlet z Drobiu
szynka i serem
Filet z Kurczaka
w jarzynach na ostro
Pstrąg Saute Sandacz Saute
Ser panierowany Pierogi ruski
Lody z ananasem, adwokatem i bitą śmietaną.
... oraz wiele innych pysznych dań wraz z pysznymi dodatkami, przyprawionych ze smakiem i zgodnie z życzeniami naszych Gości. Na przyjęcia, imprezy okolicznościowe i rodzinne komponujemy menu dostosowane do charakteru spotkania, liczby Gości i wymagań Zamawiającego. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradzamy zarówno w zakresie dań jak i odpowiedniej oprawy uroczystości lub imprezy.
   
Nasz Obiekt
Restauracja i apartamenty są położone w ścisłym centrum Ustronia jednak w odpowiednim oddaleniu by było to miejsce ciche i kameralne. Łatwy dojazd do naszego obiektu, ogrodzony parking, przytulny niewielki ogród zapewniają naszym Gościom komfortowe warunki wypoczynku.
Dysponujemy przestronną i wygodną salą restauracyjną na około 80 osób. W przeszklonej części restauracji (dach i ściany) mogą Państwo obserwować ogród ciesząc się pysznymi daniami. Dysponujemy również kameralną boczną salą na 10 osób, idealną do spokojnych spotkań w wąskim gronie przyjaciół.
Zajazd pod Groniami chętnie ugości Państwa codziennie
(z wyjątkiem środy) w godzinach od 8.00 do 21.00.
Zapraszamy